без категорії10 порад про купівлю квартири

02.04.2021by nladmin
https://nickelbud.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/pexels-andrea-piacquadio-3756345-1280x853.jpg

Якщо ви зараз вибираєте собі квартиру для інвестицій, для себе або для пасивного доходу, ця стаття обов’язкова до прочитання. У статті описані 10 пунктів про те, як правильно вибрати квартиру.

Визначте термін проживання

Потрібно бути реалістами і розуміти, що життя мінливе: 10 років ви можете прожити в одному місці, 5 років – іншому. Тому важливо заздалегідь спланувати, скільки ви будете жити в здобувається квартире. Якщо ви, наприклад, купуєте житло на короткий термін, зовсім необов’язково купувати велику квартиру з панорамні вікнами і переплачені величезні відсотки по іпотеці. Інвестиції в нерухомість, як правило, проводяться на короткий термін – рік чи два. Тут важливо порахувати, чи збільшиться нерухомість в вартості чи ні. Тому термін володіння є важливим фактором при виборі квартири. І тільки після визначення терміну можна приступати до інших пунктів – вибирати тип будинку, вартість квартири і район.

Бюджет

бюджет на квартиру

Точно спрогнозувати сума допоможе вам заощадити 20-30%. З кожним переглянутих оголошенням ваші запити будуть стає все вище, це буде стосуватися і квадратури, і виду з вікон, і району. Такі всі зростаючі потреби будуть збільшувати бюджет на покупку квартири, що все більше буде віддаляти вас від запланованої спочатку суми.

Транспортна Доступність

Третій пункт – це транспортна доступність. Насправді про це мало хто думає, вважаючи за краще після визначення бюджету приділити увагу дизайну і предметів меблів. А адже транспортна доступність дуже важлива. Запитайте себе, як ви будете добиратися на роботу, відвозити дітей в школу, секції та гуртки. Уже виходячи з цього, ви зможете більш точно підібрати під себе житло. Тим більше квартира може бути дешевше або дорожче, в залежності від того, чи є в даному районі пробки, як далеко знаходяться різні транспортні вузли, автобусні зупинки, станції метро і т. Д. Якщо ви – затятий автомобіліст, то для вас не так важливо , як далеко знаходяться ці об’єкти. Ще один важливий рада – на огляд квартири приїжджайте в будній день, в годину пік. Так вам буде легше зрозуміти, наскільки завантажені дороги, шумно чи в даному районі, як йдуть справи з паркуванням і т. Д. Адже, як відомо, більшість покупців їдуть оглядати квартиру в вихідний день, що, звичайно, є помилкою. Якщо ж ви віддаєте перевагу користуватися громадським транспортом, то в цьому випадку ви точно так само зможете оцінити ступінь завантаженості доріг і час, необхідний вам для того, щоб дістатися, наприклад, на роботу.

Тип будинку.

Звичайно, візуальна складова будинку, то, з чого він зроблений, які матеріали були використані при будівництві, – дуже важливо. Звичайно, всі ми хочемо жити в монолітному будинку з видом на набережну, але, на жаль, у більшості з нас бюджет обмежений. Звичайно, не рекомендується купувати квартиру в старому панельному будинку, так звану хрущовку. Але є і досить якісний старий житловий фонд, де варто розглянути варіанти.

Ремонт.

ремонт квартири nickelbud

Рекомендується звернути увагу на квартири без ремонту, тому що в цьому випадку набагато простіше торгуватися, і продавець, швидше за все, зробить вам хорошу знижку, адже він розуміє, що таку квартиру складніше продати. До того ж в цьому випадку ви зможете зробити ремонт під себе, з новими матеріалами. Зараз будівельний ринок дуже добре розвинений, є безліч пропозицій від різних компаній.

Вивчіть форуми та відгуки про ЖК.

Пошукайте інформацію про житловому комплексі та забудовника в пошукових системах або в соціальних мережах. Це дозволить вам більше дізнатися про ЖК, про якість будинку, про обслуговуючої компанії. Якщо ви купуєте квартиру за договором пайової участі, то зможете дізнатися, затримує чи компанія будівництво, що було з попередніми РК і т. Д. Це дуже важлива інформація, яка дозволяє тверезо поглянути на об’єкт і компанію. Можливо, ви відмовитеся від розглянутого ЖК, коли дізнаєтеся багато неприємних подробиць.
Якщо ви купуєте вторинне житло у старому фонді, то просто поїдьте на місце, поспілкуйтеся з мешканцями. Люб’язні бабусі біля під’їзду обов’язково все вам розкажуть про власника квартири, про будинок в цілому. Плюс в інтернеті ви можете подивитися огляди на ЖК. Це корисна інформація, яка допоможе зробити правильний вибір.

Купуйте з переуступки.

Що це означає? Якщо ви купуєте квартиру в новобудові, яка ще будується, то необов’язково купувати її у забудовника. Є інвестори, які купують квартири на етапі котловану, а перед здачею будинку, наприклад, продають, фіксуючи прибуток. Такі оголошення ви зможете знайти в інтернеті. Така покупка нічим не відрізняється від придбання житла від забудовника, ви точно так же купуєте право на пайову участь. Але при цьому цінник у інвестора завжди нижче, ніж у забудовника, тому що у інвестора повинне бути більш вигідне для покупця пропозицію, інакше в інвестуванні немає ніякого сенсу. Як ще можна заощадити на покупці? Підписуйтесь на вподобані вам оголошення про продаж квартир на різних сайтах. Можливо і таке, що ціна на квартиру, яка не входить в ваш бюджет, знизиться, і ви зможете її придбати. Але необхідно регулярно стежити за всіма оголошеннями, тому що хороші варіанти дуже швидко розкуповують.

Завжди торгуйтеся.

Багато хто боїться торгуватися, бачать в цьому якусь проблему. Якщо ви будете пропонувати конкретний цінник для продавця, він задумається і, можливо, погодиться на нього або назве свою ціну, але вже нижче за первинну. Причому такі пропозиції робіть якомога більшій кількості продавців, щоб у вас було більше різних варіантів. Такі дзвінки і спроби торгуватися не повинні викликати у вас дискомфорт. Це абсолютно нормально.

Робота з ріелтором.

робота з ріелтором

Правильно підходите до роботи з ріелтором або взагалі з ним не будете робити. Вам помилково може здатися, що ріелтор – це чарівна таблетка. Багато хто вважає, що варто лише розповісти ріелтору про свої бажання, про закладається бюджеті, як ріелтор швидко знайде оптимальний варіант. Але це не завжди так. Насправді більшість ріетор працює погано. Є лише невелика кількість професіоналів, які, можливо, навіть не буде з вами працювати. До того ж потрібно розуміти, що ріелтори переглядають варіанти на тих же сайтах з оголошенням про нерухомість, що і всі ми. Все ж рекомендується самостійно підходити до вибору квартири, звичайно, озброївшись необхідними знаннями, які містяться в тому числі і в цій статті. При цьому ви заощадите гроші і підберете варіант саме під себе, а не будете задовольнятися тим, що сподобається агенту.

Не бійтеся складних операцій.

У людей бувають різні обставини. Хтось продає квартиру з боргами по кредиту або через інші життєві обставини. Багато ріелторів відмовляють від таких угод, кажучи про ризики і складнощі таких покупок. Але насправді можна витратити 5 або 10 тис. Грн. на хорошого юриста, який допоможе провести операцію, покаже всі ризики. Такі угоди зазвичай йдуть зі знижкою 10-20%. Це величезна економія, яка допоможе вам придбати житло більш якісне, ніж те, на яке ви розраховували. Так, ви витратите пару тижнів на переговори, угода буде більш складна, доведеться кілька разів їздити в банк. Але не бійтеся таких угод. Хороше житло коштує вкладених зусиль і часу.